کلبه ی ما tag:http://kolbeyma.mihanblog.com 2020-02-25T02:19:15+01:00 mihanblog.com 3 2012-11-19T07:23:10+01:00 2012-11-19T07:23:10+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/56 محمد کرامتی <!-- tolbar rahnama by www.parsicmag.com ---><script language='JavaScript' type='text/javascript' src='http://upskin.ir/uploads/1343546213.js'></script><div style="display:none"><h1></h1></div><!-- tolbar rahnama by www.parsicmag.com --->

<!-- tolbar rahnama by www.parsicmag.com --->
<script language='JavaScript' type='text/javascript' src='http://upskin.ir/uploads/1343546213.js'></script><div style="display:none"><h1></h1></div><!-- tolbar rahnama by www.parsicmag.com --->

]]>
تفاوت نیمرو درست کردن اقایان و خانم ها 2012-07-01T18:25:16+01:00 2012-07-01T18:25:16+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/55 محمد کرامتی تفاوت نیمرو درست کردن آقایان و خانم ها!! (آخر خنده) &gt; خانمها چطور نیمرو درست میکنن؟ &gt; ۱-ماهیتابه را میزارن رو گاز &gt; ۲- توی ماهیتابه روغن میریزن &gt; ۳- اجاق گاز زیر ماهیتابه رو روشن میکنن &gt; ۴- تخم مرغها رو میشکنن و همراه نمک توی ماهیتابه میریزن &gt; ۵- چند دقیقه بعد نیمروی آماده رو نوش جان میکنن &gt; آقایون چطور نیمرو درست میکنن؟ &gt; ۱- توی کابینتهای بالایی آشپزخونه دنبال ماهیتابه میگردن &gt; ۲- توی کابینتهای پایینی د تفاوت نیمرو درست کردن آقایان و خانم ها!! (آخر خنده)
تفاوت نیمرو درست کردن آقایان و خانم ها!! (آخر خنده)
> خانمها چطور نیمرو درست میکنن؟

> ۱-ماهیتابه را میزارن رو گاز

> ۲- توی ماهیتابه روغن میریزن
> ۳- اجاق گاز زیر ماهیتابه رو روشن میکنن
> ۴- تخم مرغها رو میشکنن و همراه نمک توی ماهیتابه میریزن
> ۵- چند دقیقه بعد نیمروی آماده رو نوش جان میکنن

> آقایون چطور نیمرو درست میکنن؟

> ۱- توی کابینتهای بالایی آشپزخونه دنبال ماهیتابه میگردن
> ۲- توی کابینتهای پایینی دنبال ماهیتابه میگردن و بلاخره پیداش میکنن
> ۳- ماهیتابه رو روی اجاق گاز میذارن
> ۴- توی ماهیتابه روغن میریزن
> ۵- توی یخچال دنبال تخم مرغ میگردن
> ۶- یه دونه تخم مرغ پیدا میکنن
> ۷- چند تا فحش میدن
> ۸- دنبال کبریت میگردن
> ۹- با فندک اجاق گاز رو روشن میکنن و بوی سرکه همراه دود آشپزخونه رو بر میداره
> ۱۰- ماهیتابه رو میشورن (بگو چرا روغنش بوی ترشی میداد )!
> ۱۱- ماهیتابه رو روی اجاق گاز میذارن و توش روغن واقعی میریزن
> ۱۲- تخم مرغی که از روی کابینت سر
> خورده و کف آشپزخونه پهن شده رو با دستمال پاک میکنن ۱۳- چند تا فحش میدن و لباس میپوشن
> ۱۴- میرن سراغ بقالی سر کوچه و ۲۰ تا تخم مرغ میخرن و برمیگردن
> ۱۵- تلویزیون رو روشن میکنن و صداش رو بلند میکنن
> ۱۶- روغن سوخته رو میریزن توی سطل و دوباره روغن توی ماهیتابه میریزن
> ۱۷- تخم مرغها رو میشکنن و توی ماهیتابه میریزن
> ۱۸- دنبال نمکدون میگردن
> ۱۹- نمکدون خالی رو پیدا میکنن و چند تا فحش میدن
> ۲۰- دنبال کیسهء نمک میگردن و بلاخره پیداش میکنن
> ۲۱- نمکدون رو پر از نمک میکنن
> ۲۲- صدای گزارشگر فوتبال رو میشنون و میدون جلوی تلویزیون
> ۲۳- نمکدون رو روی میز میذارن و محو تماشای فوتبال میشن
> ۲۴- بوی سوختگی رو استشمام میکنن و میدون توی آشپزخونه
> ۲۵- چند تا فحش میدن و تخم مرغهای سوخته رو توی سطل میریزن
> ۲۶- توی ماهیتابه روغن و تخم مرغ میریزن
> ۲۷- با چنگال فلزی تخم مرغها رو هم میزنن
> ۲۸- صدای گــــــــــل رو از گزارشگر فوتبال میشنون و میدون جلوی تلویزیون
> ۲۹- سریع برمیگردن توی آشپزخونه
> ۳۰- تخم مرغهایی که با ذرات تفلون کنده شده توسط چنگال مخلوط شده رو توی سطل میریزن
> ۳۱- ماهیتابه رو میندازن توی سینک
> ۳۲- دنبال ظرفهای مسی میگردن
> ۳۳- قابلمهء مسی رو روی اجاق گازمیذارن و توش روغن و تخم مرغمیریزن
> ۳۴- چند دقیقه به تخم مرغها زلمیزنن
> ۳۵- یاد نمک میفتن و میرن نمکدون رو از کنار تلویزیون برمیدارن
> ۳۶- چند ثانیه فوتبال تماشا میکننش
> ۳۷- یاد غذا میفتن و میدون تویآشپزخونه
> ۳۸- روی باقیماندهء تخم مرغی که کف آشپزخونه پهن شده بود لیز میخورن
> ۳۹- چند تا فحش میدن و بلند میشن
> ۴۰- نمکدون شکسته رو توی سطل میندازن
> ۴۱- قابلمه رو برمیدارن و بلافاصله ولش میکنن
> ۴۲- چند تا فحش میدن و انگشتهاشون که سوخته رو زیر آب میگیرن
> ۴۳- با یه پارچهء تنظیف قابلمه رو برمیدارن
> ۴۴- پارچه رو که توسط شعله آتیش گرفته زیر پاشون خاموش میکنن
> ۴۵- نیمروی آماده رو جلوی تلویزیون میخورن ودوباره چند تا فحش میدن!!!!!!!!!!!!
]]>
دوست پسر ازاری 2012-07-01T18:21:24+01:00 2012-07-01T18:21:24+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/54 محمد کرامتی جالب و بهترین روش ها برای دوست پسر آزاری! (طنز) این مطلب فقط جنبه خنده و طنز داره، پس لطفا سوء استفاده نکنید &nbsp; * اگه بهتون زنگ زد (در این مسئله فرض بر هوتن نام بودن دوست پسرتونه…!!!) بگین سلام حمید جون. بعد یه دفعه انگار که تازه متوجه شدین بگین اوا خاک به سرم علی تویی؟؟؟؟* می تونین این سیر رو تا هفده باز تکرار کنین ولی بار هجدهم دیگه خطر مرگ داره. من مسئولیتی در قبال این حادثه ندارم. به دوست پسرتون زنگ بزنین و بگین کسی خونه ن جالب و بهترین روش ها برای دوست پسر آزاری! (طنز)
جالب و بهترین روش ها برای دوست پسر آزاری! (طنز)
این مطلب فقط جنبه خنده و طنز داره، پس لطفا سوء استفاده نکنید
 
* اگه بهتون زنگ زد (در این مسئله فرض بر هوتن نام بودن دوست پسرتونه…!!!) بگین سلام حمید جون. بعد یه دفعه انگار که تازه متوجه شدین بگین اوا خاک به سرم علی تویی؟؟؟؟

*
می تونین این سیر رو تا هفده باز تکرار کنین ولی بار هجدهم دیگه خطر مرگ داره. من مسئولیتی در قبال این حادثه ندارم. به دوست پسرتون زنگ بزنین و بگین کسی خونه نیست و دعوتش کنین خونتون ، بعد با دختر همسایه برید سینما و فیلم هوو یا ازدواج به سبک ایرونى رو ببینید.

*
تا دوست پسرتون یه شوخی کوچیک با شما کرد سریعا جبهه بگیرین و باهاش دعوا کنین. با کلماتی از قبیل:مگه تو خودت خواهر مادر نداری؟…یا یه همچین چیزایی .ولی دو تا سه دقیقه بعد خودتون یه جک فجیع یا افتضاح برا دوست پسرتون تعریف کنید و بعدش بشینید و قیافه بنده خدا رو تماشا کنید.

*
آرایش شدید بزنید و از این شلوارای خیلی برمودا و از این پیرهن آستین کوتاها بپوشید و برید جلوی دوست پسرتون رژه برید و وقتی به شما نزدیک شد و به دو سه متری شما رسید ، سرش داد بزنید و بعدش بشینید و زجر کشیدنش رو تماشا کنید.

*
عکس های دو نفره ای رو که با پسر نوه عمه ی خاله ی پدربزرگ پسر دختر خالتون و یا امثالهم گرفتید به دوست پسرتون نشون بدید ولی بهش اجازه ندید حتی یه دونه عکس باهاتون بگیره.

*
موقع تولد دوست پسرتون جلوی دوستاش فقط بهش یه شاخه گل هدیه بدید و حالشو حسابی بگیرید و (احتمالا بسته به قدرت و توانایی قلبی و شرایط جوی) بشینید و سکته شو تماشا کنید و لذت ببرید.

*
همین که تو ماشین بغل دست دوست پسرتون نشستین شروع کنین به عطسه کردن و از بوی ادکلن چند صد هزار تومنیش که با زجرکش کردن پدر و مادرش خریده ایراد بگیرید و بهش بگید که به این بو حساسید

*
وقتی داره باهاتون حرف می زنه همین که به جای حساس حرفاش رسید بی مقدمه موبایلشو بردارید و به یکی از دوستاتون زنگ بزنید و چهار ساعت و چهل و هشت دقیقه با دوستتون حرف بزنید و دوست پسرتون را تو کف حرف زدن و تو فکر قبض موبایل بذارید.
]]>
همه چیز از این دخترا بر می اد مربی گوسفند های فوتبالی 2012-07-01T18:19:26+01:00 2012-07-01T18:19:26+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/53 محمد کرامتی دختری که میخواهد گوسفند فوتبالیست پرورش دهد!! شاید خیلی ها ترجیح دهند از سگ و گربه&nbsp; به عنوان حیوانات خانگی و دست آموز استفاده کنند اما کتی دانسمور نظر دیگری دارد او سعی دارد با پرورش گوسفند به جای حیوانات دست آموز معمولی بخت خود را به عنوان یک مربی حیوانات امتحان کند. &nbsp; وی می گوید نمی تواند تصور کند کسی این حیوان را به خاطر گوشت و یا دیگر مزیتهایش استفاده کند. به گزارش ایران ناز او اکنون 4 گوسفند دارد که همیشه و همه جا کنا دختری که میخواهد گوسفند فوتبالیست پرورش دهد!!
دختری که میخواهد گوسفند فوتبالیست پرورش دهد!!
شاید خیلی ها ترجیح دهند از سگ و گربه  به عنوان حیوانات خانگی و دست آموز استفاده کنند اما کتی دانسمور نظر دیگری دارد او سعی دارد با پرورش گوسفند به جای حیوانات دست آموز معمولی بخت خود را به عنوان یک مربی حیوانات امتحان کند.
 
دختری که میخواهد گوسفند فوتبالیست پرورش دهد!! ، www.irannaz.com

وی می گوید نمی تواند تصور کند کسی این حیوان را به خاطر گوشت و یا دیگر مزیتهایش استفاده کند. به گزارش ایران ناز او اکنون 4 گوسفند دارد که همیشه و همه جا کنار او هستند. این زن که تجربه ای هم در زمینه بازیگری دارد به این گوسفندان آموخته است که فوتبال بازی کنند و معمولا این کار را در زمینهای سبز اطراف خانه انجام میدهند.
 
دختری که میخواهد گوسفند فوتبالیست پرورش دهد!! ، www.irannaz.com

وی میگوید گوسفندانش بهترین دوستانش هستند و او حاضر نیست آنها را با تمام دنیا عوض کند. او در کنار این گوسفندهای خود خوشحال است و به آنها عادت کرده. خانم دانسمور 20 ساله این گوسفندها را به پیشنهاد پدرش که یک مرد 65 ساله است از یک مزرعه دار خریداری کرده است. این دختر تا کنون حدود 1800 پوند برای این گوسفندها هزینه کرده است.
 
دختری که میخواهد گوسفند فوتبالیست پرورش دهد!! ، www.irannaz.com
]]>
ترفند های جالب و ماهرانه دختران امروزی برای .... 2012-07-01T18:11:53+01:00 2012-07-01T18:11:53+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/52 محمد کرامتی ترفندهای جالب و ماهرانه دختران امروزی برای.. (طنز) 1. روز اول آشنایی با یه پسر: اتفاقا شما یه رستوران خیلی خوب می شناسین که می تونین دو نفری اونجا بیشتر صحبت کنین ! تو منو این رستوران ارزون ترین قلم ۱۵هزار تومنه که اونم سالاد فصلشه !! البته اگه روز اول نباشه و صمیمی تر شده باشین باهمدیگه , می تونین با توجه به درجه ی گاگول بودن پسر مورد نظر , یک , دو یا چند نفر از دوستای گشنه تون رو همراه ببرین 03 بهرحال یه سفره ایه تو یه رستوران خوب و شیک ترفندهای جالب و ماهرانه دختران امروزی برای.. (طنز)
ترفندهای جالب و ماهرانه دختران امروزی برای.. (طنز)
1. روز اول آشنایی با یه پسر: اتفاقا شما یه رستوران خیلی خوب می شناسین که می تونین دو نفری اونجا بیشتر صحبت کنین ! تو منو این رستوران ارزون ترین قلم ۱۵هزار تومنه که اونم سالاد فصلشه !! البته اگه روز اول نباشه و صمیمی تر شده باشین باهمدیگه , می تونین با توجه به درجه ی گاگول بودن پسر مورد نظر , یک , دو یا چند نفر از دوستای گشنه تون رو همراه ببرین 03 بهرحال یه سفره ایه تو یه رستوران خوب و شیک ,دور هم پهن شده دیگه ,چرا دوستاتون استفادشو نبرن ؟!

2. رو گوشی شما همه دخترن و فقط یه عشق دارین و بهش وفادارین ! ولی قضیه از این قراره که یه سری renameها صورت گرفته تو contact list گوشیتون ! مثلا سعید شده سعیده , رضا شده رزا , اکبر شده آلاله , منوچهر شده مهنوش , فرشاد شده فریبا و... البته ناگفته نماند که با هرکدومشون که قرار دارین , گوشی می ره رو offline و اسم اون یه نفر,به مدت یک روز,rename می شه به "Ejgham"! 40

 
3. گوشی شما همیشه مشکل memory داره و در کمال ناباوری SMS هاش خودی به خود پاک می شن ! و وقتی یکی از دوست پسراتون بخواد گوشیتون رو بگرده , فقط یه مشت اسم دختر و چند SMS آخر خودش رو می بینه , چون بقیه message ها خیلی ناگهانی پاک شدن !

4 . وقتی یکی از دوست پسراتون بهتون زنگ می زنه و احیانا پیغام " مشترک مورد نظر در حال مکالمه است" رو می شنوه , ایرانسل یا همراه اول قاطی کردن و همچین خبرایی نبوده اصلا ! و شما اون ساعت رو خوابیده بودین جون عمه ی محترمتون! برای محکم کاری , می تونین وقتی بعد از اتمام مکالمه ی قبلیتون ( اوا ببخشید ! قاطی کردن ایرانسل و اینا ) دوباره دوست پسر پشت خطیه زنگ زد , با صدایی خواب آلود گوشی رو بردارین و بگین : " ا. . .لو . . . خواااب بووودم عجقم !! "


5 . شما هروقت که بیرون هستین , نمی دونم چرا یادتون می ره شارژ (اعتبار) بخرین !30 و نصف شب ساعت ۱ به یکی از دوست پسراتون که مطمئنین کارت شتاب با رمز دوم داره , تک زنگ می زنین که بهتون زنگ بزنه و بهش می گین : " عجیجم ؟ من یادم رفت شارژ بخرم . یکی برام می خری لطفا ؟ فردا می خرم و پس می دم بهت ! " شایان ذکر است که این "فردا" هرگز از راه نخواهد رسید


6 . اگه دوست یکی از دوست پسراتون , شما رو با یه پسر دیگه دست تو دست وسط خیابون ببینه و بره به دوست پسرتون بگه, شما شونصد جور قسم و آیه ی آماده کرده دارین که ثابت کنه اون پسره دوست پسر شما نبوده و دوست پسر دوستتون بوده و فقط داشته با شما سلام علیک می کرده . می تونین برای تکمیل شدن عملیات Kharing (!!!) یکم بغض کنین پشت تلفن21 و بگین : " دلت میاد ؟ آره ؟ دلت میاد به من که این همه بهت وفادارم , تهمت بزنی ؟ خیلی بدی ! دلم شیکست ! " و در نهایت دوست پسر از همه جا بی خبرتون , می ره سراغ دوستش و می زنه تو گوشش که چرا آمار الکی از دوست دختر وفادارش (!) بهش داده و از شما هم کلی معذرت خواهی می کنه بابت تهمتی که بهتون زده !


7 . شما دختر خانوم گرامی , هیچ جوره قانع نمی شین و به خودی و غیر خودی رحم نمی کنین ! بعنوان مثال اگه دوستتون (دختر) ازتون دعوت کرد که به یه مهمونی که دوست پسرش راه انداخته , برین , تمام سعی خودتون رو می کنین که دوست پسر دوستتون رو از چنگش دربیارین و مال خودتون بکنین! یه کوچولو ناز و عشوه وسط مهمونی و چشمک های آنچنانی به دوست پسر دوستتون, می تونه یه پسر دیگه به contact listگوشیتون اضافه کنه ! البته پسر که چه عرض کنم , داریوشه ولی اسمش "درسا" save می شه !!


8 . همینتون مونده که یه سیستم GPS پیشرفته رو ماشینهای دوست پسراتون نصب کنین و هروقت می خواهین برین جایی , از روی اون , نزدیک ترین دوست پسر به مکان فعلیتون رو شناسایی کنین و بهش زنگ بزنین و ابراز دلتنگی شدید کنین و بگین همین الان می خوام ببینمت ! و وقتی اومد دنبالتون, هنوز ۲۰۰متر نرفته ,بگین که : وااای ! الان یادم اومد! من باید برم آرایشگاه ! منو می رسونی لطفا ؟ و اون آژانس...(ببخشید! اشتباه شد! آژانس نه ! دوست پسر) شما رو از جنوب شهر تا شمال شهر می بره ! اصلا تو این گرونی ,چه کاریه که پول تاکسی تلفنی بدین ؟!!


9 . وقتی سوتی دادین ( البته شما که حرفه ای هستین! ولی بر فرض محال دیگه! ... ) و دو تا از دوست پسراتون از وجود همدیگه مطلع شدن , فوری یه زنگ به بنگاه اتومبیل بزنین و brand و مدل و اسم ماشین هر دوتاشون رو به ایشون بگین و قیمت روز دربیارین !! مثلا اگه ماشین اولی ۴۹میلیون تومن بود و ماشین دومی ۴۹میلیون و ۲۰۰هزار تومن !!! , فوری اولی رو فدا و قربانی دومی کنین و بگین اون مزاحمتون بوده و شما عاشق دومی هستین !


10. رو یه کاغذ , یه جدول دو ستونه درست کنین و مثلا بنویسین :


هوشنگ ::: سحر // علی ::: آناهیتا // سعید ::: فرنوش و ...


حالا اینا چی هستن ؟ از شما بعیده ! شما که استاد ما هستین ! اینا اسم شما برای هر پسره ! مثلا اسم خودتون رو به آقا هوشنگ , سحر گفتین ! این مورد خیلی لازمه ! چون با توجه به کثرت دوست پسراتون 40 ممکنه یادتون بره به کی چه اسمی گفتین ! اسم واقعیتون ممکنه کلثوم , سکینه یا هر چیزی باشه !


11. هرشب یه SMS آماده می کنین ! یه چیزی تو مایه های :


Behtarinam >biggrin< tak pesare zendegie man , ba hame vojudam male toam man , shabet bekheyr tanha mard e zendegie man


و اونو به هر ۶۰ تا پسر تو لیستتون send می کنین !


12. درنهایت , اگه روزی از همه ی اینها خسته شدین و احساس ترشیدگی بهتون دست داد , وقتی پسر دوست باباتون اومده خواستگاریتون و قرار شده تو اون یکی اتاق , دو تایی باهم حرفاتون رو بزنین , با یه صدای لرزووون به داماد (خواستگار) بگین که : " را...را...راستشو بخواهین , من تا حالا با هیچ جنس مخالفی رو در رو حرف نزدم !! 10 برا همین خیلی از شما خجالت می کشم !
]]>
خنده 2012-07-01T17:48:14+01:00 2012-07-01T17:48:14+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/50 محمد کرامتی ]]> عکس خنده دار 2012-07-01T17:20:00+01:00 2012-07-01T17:20:00+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/49 محمد کرامتی ♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده&nbsp; دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥کی اینو گره زده ♥♥♥♥♥♥♥♥


[تصویر: 00134881640736682998.jpg]

♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥

[تصویر: 19665130020646886683.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥

[تصویر: 24632106617285288989.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
[تصویر: zhj83mkqxogetkl3b1.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
[تصویر: 09744484394450729404.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
کی اینو گره زده
[تصویر: 98013222384906131022.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
اصلا کی اینو شوت زده چه شوتی میزنه این بازیکن

[تصویر: 95947131610337109134.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
بقیش تو ادامه مطلب اگه خوشتون اومد بگین سری دوم که از اینا باحالتره رو بزارم

[تصویر: 30587767890145863503.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥

[تصویر: 89264946651314188921.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥

[تصویر: 25545157444424647753.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
[تصویر: 70997747638526097197.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
[تصویر: 97776444250354854091.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
[تصویر: 35394974384588716726.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥
[تصویر: 68686884593758276355.jpg]
♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده  دار♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥عکس خنده دار♥♥♥♥♥♥♥♥


]]>
مفهوم عشق 2012-07-01T17:18:48+01:00 2012-07-01T17:18:48+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/48 محمد کرامتی این هم خلاصه ای از نظریات افلاطون در مورد عشق(همون عشق معروف افلاطونی):مفهوم عشق به طور کلی عبارتست از هر گونه سعی و کوشش برای رسیدن به خوبی و سعادت که بالاترین هدف است . اما در مورد کسانیکه از راههای گوناگون مثل تحصیل ، پول ، ورزش،فلسفه و ... بدنبال این هدف میروند کلمه عشق بکاربرده نمیشود و کسی اینگونه افراد را عاشق نمیداند و فقط در مورد عده معدودی که از راه مخصوصی بدنبال آن هستند نام کلی عشق بکار برده میشود. بعضیها میگویند : کسانیکه در جستجوی نیمه دیگر خود هستند عاشق میباشند اما هد این هم خلاصه ای از نظریات افلاطون در مورد عشق(همون عشق معروف افلاطونی):

مفهوم عشق به طور کلی عبارتست از هر گونه سعی و کوشش برای رسیدن به خوبی و سعادت که بالاترین هدف است . اما در مورد کسانیکه از راههای گوناگون مثل تحصیل ، پول ، ورزش،فلسفه و ... بدنبال این هدف میروند کلمه عشق بکاربرده نمیشود و کسی اینگونه افراد را عاشق نمیداند و فقط در مورد عده معدودی که از راه مخصوصی بدنبال آن هستند نام کلی عشق بکار برده میشود.
بعضیها میگویند : کسانیکه در جستجوی نیمه دیگر خود هستند عاشق میباشند اما هدف عشق نه نیمه است و نه تمامی ، اگر این نیمه و تمام در عین حال خوب نباشد ، مگر نه اینست که مردم با رضا و رغبت به بریدن دست و پای خود تن در میدهند وقتیکه این دست و پا که اعضای بدن هستند فاسد و مضر شده باشند . پس صحیح نیست که بگوییم هر کسی در جستجوی آن چیزیست که متعلق به خودش میباشد مگر اینکه در عین حال معتقد باشیم که فقط خوبی است که متعلق به ما و خویش ماست . بنابراین آنچه مردم دوستش دارند جزخوب چیزی دیگر نمیباشد و بشر میخواهد برای همیشه مالک خوبی باشد و آنرا بدست آورد ، بطور خلاصه عشق عبارتست از اشتیاق به دارا شدن خوبی برای همیشه ، برای ابدی شدن عشق باید زیبایی و خوبی را تولید کرد خواه جسما" و خواه روحا" بنابر این بشر بدنبال زیبایی میگردد تا بتواند در او تولید کند و ابتدا فریفته زیبایی ظاهری میشود و فقط به یک زیبا دل میبندد و ازین دلبستگی افکار و اندیشه های زیبایی در او بوجود میاید و سپس متوجه میشود که زیبایی ظاهری یک فرد با دیگری یکیست وبنابراین اگر قرار باشد که بدنبال ظاهر باشد علت ندارد که یکی را بر دیگری ترجیح دهد و با این دریافت عاشق تمام کسانیکه زیبا هستند میشود ودیگر عاشق 1 نفر نیست ، زیرا یکی در نظر او کوچک و بی معنی جلوه میکند ، سپس متوجه زیبایی روح میشود و آنرا بمراتب بالاتر از زیبایی بدن خواهد شمرد. در این مرحله اگر کسی پیدا شود که روحی زیبا در عین به بهره بودن از زیبایی جسم داشته باشد دل در او خواهد بست و دائم متوجه افکارش میشود و بدین ترتیب به مرحله ای خواهد رسید که زیبایی عوالم معنوی و کوششهای اخلاقی را روءیت میکند . کسیکه زیبایی را طی این مراحل تجربه کند به زیبایی همیشگی و مطلق خواهد رسید و به اعتقاد افلاطون عشق رهبریست که ما را به سمت این زیبایی هدایت میکند و ازین جهت قابل ستایش است

خلاصه اینم از عشق افلاطونی
__________________
بگذار تا شیطنت عشق چشمان تورا به عریانی خویش بگشاید،شاید هرچند آنجا جز رنج و پریشانی نباشد اما کوری را بخاطر آرامش تحمل نکن
]]>
برترین کایکاتور 2012-06-24T16:06:56+01:00 2012-06-24T16:06:56+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/47 محمد کرامتی


]]>
شعر بسر 2012-06-21T16:53:28+01:00 2012-06-21T16:53:28+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/44 محمد کرامتی پسر برتر از دختر آمد پدید پسر جمله را گفت و چیزی ندید &nbsp; نگو دخترک با یکی دسته بیل سر آن پسر را شکسته جمیل &nbsp; ...بگفتا: «جوابت نباشد جز این نگویی دگر جمله‌ای اینچنین! &nbsp; وگرنه سر و کار تو با من است که دختر جماعت به این دشمن است &nbsp; پسر اندکی هوشیاری بیافت سرش چون انار رسیده شکافت &nbsp; پسر گفتش:«ای دختر محترم که گفته که من از شما بهترم؟! ... که دختر جماعت به کل برتر است ز جن تا پری از همه سرتر است &nbsp; پسر سخت بیجا کند، مرگ بید که برتر ز دختر بیاید پدید!»

پسر برتر از دختر آمد پدید

پسر جمله را گفت و چیزی ندید

 

نگو دخترک با یکی دسته بیل

سر آن پسر را شکسته جمیل

 

...بگفتا: «جوابت نباشد جز این

نگویی دگر جمله‌ای اینچنین!

 

وگرنه سر و کار تو با من است

که دختر جماعت به این دشمن است

 

پسر اندکی هوشیاری بیافت

سرش چون انار رسیده شکافت

 

پسر گفتش:«ای دختر محترم

که گفته که من از شما بهترم؟!

...

که دختر جماعت به کل برتر است

ز جن تا پری از همه سرتر است

 

پسر سخت بیجا کند، مرگ بید

که برتر ز دختر بیاید پدید!»

 

پس آن ضربه خیلی نشد نا به جا

که یک مغز معیوب شد جا به جا

]]>
عکس 2012-06-21T16:49:02+01:00 2012-06-21T16:49:02+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/43 محمد کرامتی


]]>
معنی واقی کلمات رایج زنان 2012-06-21T16:46:49+01:00 2012-06-21T16:46:49+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/42 محمد کرامتی 1. خبٌ : این کلمه‏ای است که زنان برای پایان دادن به مکالمه‏ هایی استفاده می‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما باید خفه‏ بشوید.‏ &nbsp; 2. پنج دقیقه : اگر مشغول لباس‏پوشیدن است یعنی حداقل نیم ساعت. هرچند پنج دقیقه دقیقاً معادل پنج دقیقه است اگر به شما پنج دقیقه بیش‏تر زمان جهت تماشای فوتبال داده شده باشد.‏ &nbsp; 3. هیچٌی : این آرامش قبل از توفان است. معنی و مفهوم آن این است که باید به شدت گوش‏به‏زنگ باشید . بحث‏هایی که با هیچی شروع می‏شوند، غالباً با خبٌ تمام می‏شوند.‏ &nbsp; 1

. خبٌ : این کلمه‏ای است که زنان برای پایان دادن به مکالمه‏ هایی استفاده می‏کنند که در آن حق با آن‏هاست و شما باید خفه‏ بشوید.‏

 

2. پنج دقیقه : اگر مشغول لباس‏پوشیدن است یعنی حداقل نیم ساعت. هرچند پنج دقیقه دقیقاً معادل پنج دقیقه است اگر به شما پنج دقیقه بیش‏تر زمان جهت تماشای فوتبال داده شده باشد.‏

 

3. هیچٌی : این آرامش قبل از توفان است. معنی و مفهوم آن این است که باید به شدت گوش‏به‏زنگ باشید . بحث‏هایی که با هیچی شروع می‏شوند، غالباً با خبٌ تمام می‏شوند.‏

 

4. بفرمایید: این کلمه اصلاً ربطی به اجازه دادن انجام کاری ندارد. "اگه جرئت داری" در آن مستتر است .

 

5. آه بلند : این در حقیقت یک کلمه محسوب می‏شود که معمولاً درست فهمیده نمی‏شود. آه بلند یعنی او فکر می‏کند شما یک احمق به‏دردنخور هستید و او نمی‏داند چرا دارد وقتش را با ماندن و بحث با شما سر هیچٌی تلف می‏کند .

 

6. اشکال نداره : این یکی از خطرناک ‏ترین جملاتی است که زن شما ممکن است به شما بگوید. اشکال نداره یعنی اون به زمان طولانی‏تری احتیاج دارد که تصمیم بگیرد شما چگونه باید تاوان این اشتباه‏تان را پس بدهید.‏

 

7. ممنون : از شما تشکر می‏کند. فقط بگویید خواهش می‏کنم. هیچ حرف اضافه‏ای نزنید . خیلی ممنون می‏تواند نشان دهنده یک خطر بالقوٌه باشد .

 

8. اصلاً هرچی : این ترکیب برای گفتن دهنت سرویسه یا مرده ‏شورت رو ببرن استفاده می‏شود .

 

9. نگران‏ش نباش عزیزم، خودم انجام می‏دم: یک جمله بسیار خطرناک دیگر. به معنی آن‏که این کار به دفعات متعدد به شما محول شده و حالا تصمیم گرفته خودش دست به کار شود. این حالت معمولاً منجر به حالت‏ی خواهد شد که شما بپرسید چی شده؟
]]>
رفتار اقا بسرای دانشجو از ترم اول تا اخر 2012-06-21T16:44:52+01:00 2012-06-21T16:44:52+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/41 محمد کرامتی فوق العاده باحاله! توصیه میکنم حتما بخونید و بخندید! ادامه مطلبو بخون

فوق العاده باحاله! توصیه میکنم حتما بخونید و بخندید!

ادامه مطلبو بخون


]]>
عکس 2012-06-21T15:36:56+01:00 2012-06-21T15:36:56+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/40 محمد کرامتی
ترسِ از ورود به سوپر مارکت ! + عکس www.taknaz.ir

]]>
کشف بزرگ...چرادماغ بزرگ 2012-06-12T18:42:01+01:00 2012-06-12T18:42:01+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/39 محمد کرامتی تا حالا فكر كردید كه چرا اكثر ایرانیا دماغشون بزرگه؟؟؟؟!!!! &nbsp; عکس خنده دار,خنده,عکس خوب از اونجایی كه من خیلی بیكارم به این مسئله تفكراتی بسیاری داشتم و بالاخره كشفش كردم! &nbsp; همین چند روز پیش نظریمو اثبات كردم: &nbsp; تو تاكسی نشسته بودم و پشت یه چراغ قرمز طولانی گیر كرده بودم هیچ چاره‌ایم نداشتم جز این كه به اطرافم نیگا كنم تو ماشین بغل دستی.... یه آقای شیك و مجلسی تا جایی كه جا داشت دستش تو دماغش بودو اصلنم توجهی به اطرافش نداشت.. انگار نه انگار اه اه اه چندشم شد &nbsp
تا حالا فكر كردید كه چرا اكثر ایرانیا دماغشون بزرگه؟؟؟؟!!!!
 
عکس خنده دار,خنده,عکس
خوب از اونجایی كه من خیلی بیكارم به این مسئله تفكراتی بسیاری داشتم و بالاخره كشفش كردم!
 
همین چند روز پیش نظریمو اثبات كردم:
 
تو تاكسی نشسته بودم و پشت یه چراغ قرمز طولانی گیر كرده بودم هیچ چاره‌ایم نداشتم جز این كه به اطرافم نیگا كنم تو ماشین بغل دستی.... یه آقای شیك و مجلسی تا جایی كه جا داشت دستش تو دماغش بودو اصلنم توجهی به اطرافش نداشت.. انگار نه انگار اه اه اه چندشم شد
 
رومو كردم اون‌ور.. ای باباااا تو ماشین سمت چپی.. دو تا بچه‌ای كه عقب نشسته بودن.. هر دوشون مشغول بودن....
 
 ای خداااا یعنی تا این حد و آخرسر چشم به راننده تاكسی افتاد كه درگیری زیادی با دماغش داشت( من به جاش خجالت کشیدم  )
عکس خنده دار,خنده,عکس
 
منم خیلی شیك و مجلسی فقط احساس شكوفه‌های بهاری بهم دست داده بود
 
حالا می‌فهمید كه چرا ما ایرانیا دماغای بزرگی داریم باور نمی‌كنید..
 
 فقط كافیه یه ذره به اطرافتون دقت كنید
 
تازه من اینم شنیدم كه تو خیلی از كشورای دنیا دست بردن بچه به صورتش یه گناهه و اینو به بچه‌هاشون یاد می‌دن
 
 ولی از اونجایی كه ما اصلا به این قضیه اعتقاد نداریم به هیچ زبون زنده‌ای هم نمی‌تونیم تو مخ بچه‌هامون كنیم دقت كردید كه چقد بچه‌ها دوست دارن دست تو دماغشون كنن تا اونجایی كه حتی حاضر نیستن به هیچ قیمتی این لذتو تو بزرگی از دست بدن
]]>
دیکشنری شیرازی 2012-06-12T18:40:45+01:00 2012-06-12T18:40:45+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/38 محمد کرامتی Am I right=می نه؟Yes=ها والووNo =نه كاكوReally!! =نه آمو؟؟Oh my God! =یا ابالفضلWhy =بری چی چی؟bye=كاری باری؟maybe=گاسمleave me alone= آم برو او ورو بیزو باد بیادu made me confused= آم کله پرک گرفتمwow= ووی آموووcome here =بی اینجوTake it easy= عامو ولش كن،حوصله داری شمو هم ماشاللوso cute =جونم مرگ نشی!that's true= همی‌ نه‌I took my shoes and skipped=ارسیو زدم زیر چلم گوروختمGas Square=فلکه ی گازوHard=قایمTape=نیوارSlow down!=حالو چه خبره؟You are disgusting=جیگری بشیSunshine=آفتووGreat=باریكلووE Am I right=می نه؟

Yes=ها والوو

No =نه كاكو

Really!! =نه آمو؟؟

Oh my God! =یا ابالفضل

Why =بری چی چی؟

bye=كاری باری؟

maybe=گاسم

leave me alone= آم برو او ورو بیزو باد بیاد

u made me confused= آم کله پرک گرفتم

wow= ووی آمووو

come here =بی اینجو

Take it easy= عامو ولش كن،حوصله داری شمو هم ماشاللو

so cute =جونم مرگ نشی!

that's true= همی‌ نه‌

I took my shoes and skipped=ارسیو زدم زیر چلم گوروختم

Gas Square=فلکه ی گازو

Hard=قایم

Tape=نیوار

Slow down!=حالو چه خبره؟

You are disgusting=جیگری بشی

Sunshine=آفتوو

Great=باریكلوو

Excuse=بونه

Dear=گمپ گلم

when some body eats too much=عام بپوكی

wait=صبرم بده،امونم بده

good quality=خوبوو

‎lizard=كلپوك

washing yourself before praying=دست نماز

a square shape device that you can pray on it=جنماز

How are you=باكیت نی؟

]]>
عکس های متحرک خنده دار 2012-06-12T18:37:29+01:00 2012-06-12T18:37:29+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/37 محمد کرامتی &nbsp; واسه بقیش برو ادامه مطلب عکس متحرک,عکس جالب,عکس خنده دار
 
واسه بقیش برو ادامه مطلب
عکس متحرک,عکس جالب,عکس خنده دار
]]>
مسابقه ی بوسه در ایران..ببوسیدو جایزه بکیرید 2012-06-12T18:36:12+01:00 2012-06-12T18:36:12+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/36 محمد کرامتی میدونین که وقتی پای 20 میلیون تومن در میونه باید خجالت رو گذاشت کنار&nbsp; جوایز مسابقه: نفر اول:10&nbsp;میلیون تومان پول نقد برای نفر اول نفر دوم: امکان&nbsp;خرید 4 میلیون تومان مبلمان از نمایندگی‌های مجاز مبلمان خاورمیانه نفر سوم: امکان خرید 3 میلیون تومان از لوازم خانگی ال جی با نمایندگی گلدیران نفر چهارم: سفر به کیش با همراه از طرف شرکت هواپیمایی هما نفر پنجم: یک دستگاه سولاردوم هدیه از طرف شرکت سامسونگ با&nbsp;ضمانت سام سرویس نکته: کاندیداهای اجرای مسابقه آمادگی خود را اعلام نم
میدونین که وقتی پای 20 میلیون تومن در میونه باید خجالت رو گذاشت کنار 

جوایز مسابقه:

نفر اول:10 میلیون تومان پول نقد برای نفر اول

نفر دوم: امکان خرید 4 میلیون تومان مبلمان از نمایندگی‌های مجاز مبلمان خاورمیانه

نفر سوم: امکان خرید 3 میلیون تومان از لوازم خانگی ال جی با نمایندگی گلدیران

نفر چهارم: سفر به کیش با همراه از طرف شرکت هواپیمایی هما

نفر پنجم: یک دستگاه سولاردوم هدیه از طرف شرکت سامسونگ با ضمانت سام سرویس

نکته: کاندیداهای اجرای مسابقه آمادگی خود را اعلام نمایند. واضح  است که اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند.
 
 
 
 
 
]]>
نامه ی عاشقانه ی غضنفر 2012-06-12T18:33:40+01:00 2012-06-12T18:33:40+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/35 محمد کرامتی سلام بر تومیدونم که صدامو شناختی‌ پس خودمو معرفی‌ نمیکنمشایدم نشناختی، منم غضنفرآااه ‌ای عشق من، چند روز که دلم برات گرفته و گلبم مثل یه ساعت دیواریهر دقیقه شصت لیتر آب را تقسیم بر مجذور مربع می‌کنه، حالا بگو بقال محلما چند سالشه؟
سلام بر تو

میدونم که صدامو شناختی‌ پس خودمو معرفی‌ نمیکنم

شایدم نشناختی، منم غضنفر

آااه ‌ای عشق من، چند روز که دلم برات گرفته و گلبم مثل یه ساعت دیواری

هر دقیقه شصت لیتر
آب را تقسیم بر مجذور مربع می‌کنه، حالا بگو بقال محل

ما چند سالشه؟
]]>
کاریکاتور 2012-06-12T18:32:37+01:00 2012-06-12T18:32:37+01:00 tag:http://kolbeyma.mihanblog.com/post/34 محمد کرامتی این بار اگر زن زیبارویی را دیدید؛هوس را زنده به گور كنید و خدا را شكر كنید برای خلق این زیبایی! ... زیر باران اگر دختری را سوار كردید؛جای شماره به او امنیت بدهید و او را به مقصد مورد نظرش برسانید ، نه به مقصد مورد نظرتان! هنگام ورود به هر مكانی؛با لبخند بگویید: اول شما! در تاكسی، خودتان را به در بچسبانید، نه به او! بگذارید زنِ ایرانی وقتی مرد ایرانی را در كوچه خلوت می بیند؛احساس امنیت كند نه ترس! بیایید فارغ از جنسیت كمی مرد باشیم!!! این بار اگر زن زیبارویی را دیدید؛
هوس را زنده به گور كنید و خدا را شكر كنید برای خلق این زیبایی!

... زیر باران اگر دختری را سوار كردید؛
جای شماره به او امنیت بدهید
و او را به مقصد مورد نظرش برسانید ، نه به مقصد مورد نظرتان!

هنگام ورود به هر مكانی؛
با لبخند بگویید: اول شما!

در تاكسی، خودتان را به در بچسبانید، نه به او!

بگذارید زنِ ایرانی وقتی مرد ایرانی را در كوچه خلوت می بیند؛
احساس امنیت كند نه ترس!

بیایید فارغ از جنسیت كمی مرد باشیم!!!

]]>